Про забезпечення мобілізації людських і транспортних ресурсів

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від "23" січня 2018 р.№ 03

 

Про забезпечення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території сільської ради в умовах особливого періоду.

 

Відповідно до Законів України "Про оборону України", "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", п.2 ч.1 ст.27 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", для забезпечення в умовах особливого періоду оповіщення та відправки людських і транспортних ресурсів на пункт попереднього збору військовозобов’язаних і техніки (м.Шаргород вул.Героїв Майдану,215) .

 1. Для проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів в умовах особливого періоду, у сільській раді утворити пункти збору сільської ради (далі – ПЗСР). Розгортання пункту проводити на базі (Пеньківської сільської ради)

 2. Адміністрацію ПЗСР в основному та резервному складі (додатки 1,2).

 3. Для забезпечення своєчасного оповіщення військовозобов’язаних та постачальників техніки підприємств різних форм власності, відправки людських і транспортних ресурсів на пункт збору Шаргородського районного військового комісаріату  утримувати в постійній готовності створений на території сільської ради пункт збору сільської ради.

 4. Відповідальним за збереження документації та бази мобілізаційного розгортання призначити інспектора ВОС.

 5. Інспектору ВОС 2 рази на рік станом на 1 грудня та 1 червня проводити уточнення призначеного для роботи на пункті збору особового  складу з числа апарату сільської ради, невійськовозобов’язаних, а також з числа військовозобов’язаних, заброньованих за підприємствами та не призначених до військ за мобілізаційним планом у разі необхідності проводити заміну.

    У вказані терміни подавати пропозиції про внесення змін до розпорядження з призначення на посади особового складу пункту збору сільської ради.

 1. Документацію та майно пункту збору законсервувати та зберігати у закритих і опечатаних ящиках, печаткою голови сільської ради.  Використовуватидокументацію та майно ПЗСР тільки при проведенні заходів мобілізації (за особливим розпорядженням військового комісара).

 2. Інспектору ВОС, щоквартально відпрацьовувати (оновлювати) документацію ПЗСР та у перший тиждень лютого, травня, серпня, листопада, у визначені військовим комісаріатом дні, проводити звірку даних з мобілізаційною групою Шаргородського районного військового комісаріату щодо призначених людських та транспортних ресурсів.

 3. Для оповіщення людських ресурсів та підприємств усіх форм власності – постачальників техніки, збору людських та транспортних ресурсів на ПЗСР виділити автотранспорт (Пат «Сад Поділля –(1 автотранспортна одиниця),ТОВ «ВектаВін»-(1 автотранспортна одиниця)) тапризначити уповноважених сільської ради в окремі села з числа керівного складу підприємств, організацій та установ, що знаходяться на території сільської ради (гголовний бухгалтер ТОВ «Векта-Він»-Кушнір А.А.).

 4. У період проведення мобілізації забезпечити триразове харчування особового складу ПЗСР ( Пеньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів) ).

 5. Копії розпоряджень з вищевказаних питань, а також витяги з наказів керівників підприємств, організацій та установ про виділення техніки надавати в Шаргородський районний військовий комісаріат 2 рази на рік (до 10 лютого та 10 червня).

 6. Для виконання службових обов’язків на зазначених об’єктах 2 рази на рік, станом на 1 грудня та 1 червня проводити якісний відбір особового складу та техніки для забезпечення потреб мобілізації.

Наказом призначити особовий склад та техніку .

Копії наказів подавати вШаргородський районний військовий комісаріат 2 рази на рік (10 лютого та 10 червня).

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Сільський головаМ.Л.Кульчевич